Producenci
TELTONIKA Router LTE TCR100 (Cat 6), 3G, Wifi, 1xEthernet
Opis
Router TCR100
Ten router stworzono w oparciu o doświadczenie zdobyte w zakresie przemysłowego IoT aby zapewnić niezawodność komunikacji w domu i biurach.
Dzięki technologii 4G LTE-A możesz używać TCR100 jako podstawowego lub zapasowego źródła łączności.
Dwa interfejsy Ethernet i Dual-band Wi-Fi pozwalają na łatwe podłączenie wielu urządzeń TCR100 posiada wskaźniki łączności, przyciski Wi-Fi i Wi-Fi Protected dla szybkiej i prostej konfiguracji
.Niezawodny, bezpieczny i łatwy w użyciu - TCR100 to doskonały wybór dla każdej sieci domowej.
Dane techniczne
| Model | TCR100 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 800 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.3u |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11s |
| Standardy | 802.11e |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.3 |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11r |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2-złącza na anteny |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s WAN |
| Karta SIM | Mini |
| Zasilanie | 9 - 30 VDC, złącze 4-pinowe DC |
| Oprogramowanie | RutOS (OpenWrt based Linux OS) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Aluminiowy |
| Waga | 376 g |
| Wymiary | 150 x 37 x 105 mm |
| Pozostałe parametry |
|