Producenci
TELTONIKA Router RUT241 eSIM Industrial Router
Opis
Przemysłowy router komórkowy RUT241
Wyposażony w 4G LTE, Wi-Fi i dwa porty Ethernet, RUT241 oferuje nieprzerwaną ciągłość połączenia z automatycznym przełączaniem awaryjnym WAN. Przemysłowa konstrukcja, kompaktowy rozmiar, wiele interfejsów połączeniowych i kompatybilność z RMS sprawiają, że urządzenie to doskonale pasuje do licznych rozwiązań IoT i M2M.
Dane techniczne
| Model | RUT241 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 3 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | RouterOS |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | CE, UKCA, ANRT, Kenya, ICASA, FCC, IC, PTCRB, NOM, RCM, KC, Giteki, IMDA, E-mark, CB, UL/CSA Safety, RoHS, REACH, R118 |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 125 g |
| Wymiary | 83 x 25 x 74 mm |
| Pozostałe parametry |
|