| Model | RUT260 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | LTE |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 3 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | - WEB UI: Interfejs użytkownika WWW (HTTP/HTTPS), status, konfiguracja, aktualizacja oprogramowania zapory (FW), interfejs wiersza poleceń (CLI), rozwiązywanie problemów, dziennik zdarzeń, dziennik systemowy.
- FOTA: Aktualizacja oprogramowania z serwera, automatyczne powiadomienia.
- SSH: SSH (v1, v2).
- SMS: Status SMS, konfiguracja SMS, wysyłanie/odczytywanie SMS za pomocą HTTP POST/GET.
- Połączenie: Ponowne uruchamianie, status, włączanie/wyłączanie danych mobilnych, włączanie/wyłączanie wyjścia, odbieranie/rozłączanie zegara z timera, włączanie/wyłączanie Wi-Fi.
- TR-069: OpenACS, EasyCwmp, ACSLite, tGem, LibreACS, GenieACS, FreeACS, LibCWMP, Friendly tech, AVSystem.
- SNMP: SNMP (v1, v2, v3), pułapka SNMP.
- JSON-RPC: Interfejs API zarządzania przez HTTP/HTTPS.
- MODBUS: Status/kontrola MODBUS TCP.
- RMS: System zdalnego zarządzania Teltonika (RMS).
|
| Bezpieczeństwo | - Autoryzacja: Klucz współdzielony, certyfikaty cyfrowe, certyfikaty X.509, TACACS+, RADIUS, blokada prób logowania z adresu IP.
- Kontrola limitu pakietu mobilnego: Limit danych mobilnych, okres dostosowywalny, czas rozpoczęcia, limit ostrzeżeń, numer telefonu.
- VLAN: Rozdzielanie VLAN oparte na porcie oraz znaczniku VLAN.
- Zapobieganie atakom: Zapobieganie atakom DDoS (ochrona przed atakiem SYN flood, zapobieganie atakom SSH, zapobieganie atakom HTTP/HTTPS), zapobieganie skanowaniu portów (SYN-FIN, SYN-RST, X-mas, flagi NULL, ataki typu FIN scan).
- Zapora sieciowa: Wstępnie skonfigurowane reguły zapory mogą być włączone za pomocą interfejsu sieciowego (WebUI), nielimitowana konfiguracja zapory za pomocą interfejsu wiersza poleceń (CLI); strefa zdemilitaryzowana (DMZ); translacja adresów sieciowych (NAT); NAT-T.
- Filtr WWW: Czarna lista dla blokowania niechcianych witryn internetowych, Biała lista dla określenia tylko dozwolonych witryn.
- Kontrola dostępu: Elastyczna kontrola dostępu do pakietów TCP, UDP, ICMP, filtr adresów MAC.
|
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s WAN |
| Karta SIM | Standard |
| Zasilanie | Zakres napięcia wejściowego: 9 - 30 VDC, ochrona przed odwrotną polaryzacją, ochrona przed przepięciami/nagłymi wzrostami napięcia. |
| Certyfikaty | CE/RED, UKCA, UCRF, RCM, EAC, WEEE |
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura pracy: od -40 do 75 stopni Celsjusza
- Wilgotność pracy: od 10% do 90% (bez kondensacji)
- Klasa ochrony przed wnikaniem: IP30
|
| Akcesoria w zestawie | - Router RUT260
- Zasilacz 9 W
- 2 x anteny LTE (obrotowe, męskie SMA)
- 1 x antena Wi-Fi (obrotowa, męskie RP-SMA)
- Kabel Ethernet (1,5 m)
- Zestaw adapterów SIM
- QSG (Szybki przewodnik startowy)
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 130 g |
| Wymiary | 83 x 25 x 74 mm |
| Pozostałe parametry | Materiał obudowy: obudowa aluminiowa, panele plastikowe |