Producenci
TELTONIKA Router RUT361 LTE (Cat6), 3G, WiFi MIMO, LAN, WAN
Opis
RUT361 to solidny router o prędkościach do 300 Mbps z agregacją nośników, niezbędny dla rozwiązań IoT wymagających niezakłóconych sieci w trudnych warunkach. Monitorowanie zdalne, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i automatyczne przełączanie na zapasowy dostęp WAN sprawiają, że ten router LTE kategorii 6 jest bogaty w funkcje, a dwie anteny Wi-Fi zapewniają większą wszechstronność urządzenia w różnorodnych zastosowaniach M2M.
Dane techniczne
| Model | RUT361 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.3u |
| Standardy | 802.3 |
| Standardy | 802.3az |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 2 x 10/100 Mbit/s |
| Karta SIM | Mini |
| Zasilanie | Zakres napięcia wejściowego: 930 VDC, ochrona przed odwrotną polaryzacją, ochrona przed przepięciami |
| Certyfikaty | CE, UKCA, RCM, UCRF, EAC, WEEE, CB |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 243 g |
| Wymiary | 100 x 30 x 85 mm |