Producenci
TELTONIKA Router RUTC50 WiFi 6, 5G LTE
Opis
RUTC50 to router 5G wyposażony w technologię Wi-Fi 6 działającą w dwóch pasmach oraz obsługujący multi-user MIMO, co zapewnia ultraszybkie prędkości komórkowe do 3,4 Gbps. Router ten posiada również podwójne karty SIM z automatycznym przełączaniem awaryjnym (auto-failover), pięć gigabitowych portów Ethernet oraz GNSS dla precyzyjnego śledzenia lokalizacji. RUTC50 obsługuje zarówno architekturę SA, jak i NSA 5G, a także jest kompatybilny wstecznie z sieciami 4G (Cat 20) i 3G, zapewniając solidną i niezawodną wydajność.
Dane techniczne
| Model | RUTC50 |
| Typ | 5G |
| Transmisja danych | LTE |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11v |
| Standardy | 802.11r |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.3u |
| Standardy | 802.3 |
| Standardy | 802.11k |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.3az |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11s |
| Pasmo | 6 GHz |
| Liczba anten | 8 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 2 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Karta SIM | Mini |
| Zasilanie | Zakres napięcia wejściowego 950 VDC, ochrona przed odwrotną polaryzacją, ochrona przed przepięciami |
| Oprogramowanie | RutOS (OpenWrt based Linux OS) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 452 g |
| Wymiary | 130.4 x 42.6 x 103.4 mm |