Producenci
TELTONIKA Router RUTM11 LTE CAT6 WiFi
Opis
Ten wydajny router LTE Cat 6 został zaprojektowany do profesjonalnych zastosowań, które wymagają niezawodnego, szybkiego połączenia i wysokiej przepustowości danych. RUTX11 wyposażony jest w cztery gigabitowe porty Ethernet, sieć Wi-Fi AC, Bluetooth LE, oraz posiada certyfikat EN 45545-2.
Dane techniczne
| Model | RUTM11 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | Brak |
| Porty we/wy | 2 x Slot karty SIM |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 6 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo | WPA2-Enterprise: PEAP, WPA2-PSK, WPA-EAP, WPA-PSK, WPA3-SAE, WPA3-EAP, OWE; AES-CCMP, TKIP, Auto-cipher modes, client separation, EAP-TLS with PKCS#12 certificates, disable auto-reconnect, 802.11w Protected Management Frames (PMF) |
| Zasilanie | Złącze: 4-pinowe przemysłowe gniazdo zasilania DC Zakres napięcia wejściowego: 9-50 VDC, ochrona przed odwrotną polaryzacją |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 456 g |
| Wymiary | 115 x 44.2 x 95.1 mm |