Producenci
TELTONIKA Router RUTX10 3xLAN, 1xWAN, BLE, WI-FI
Opis
Router RUTX10
Ten profesjonalny router łączy w sobie najlepsze funkcje routingu przewodowego i bezprzewodowego z Gigabit Ethernet, Bluetooth LE i Wi-Fi AC. Zaawansowane możliwości zdalnego zarządzania, wraz z licznymi obsługiwanymi protokołami bezpieczeństwa i sieciowymi, sprawiają, że RUTX10 jest idealnym wyborem do profesjonalnych zastosowań.
Dane techniczne
| Model | RUTX10 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 3-złącza na anteny |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie | Gniazdo 4-pinowe, 9-50 VDC |
| Oprogramowanie | RutOS (OpenWrt based Linux OS) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Aluminiowy |
| Waga | 355 g |
| Wymiary | 115 x 32.2 x 95.2 mm |
| Pozostałe parametry |
|