Producenci
TELTONIKA Router TRB256 bramka LTE(CatM1/NB2),eGPRS,2xSIM,Ethernet,RS232/485
Opis
TRB256 to przemysłowy router 4G LTE NB-IoT zaprojektowany do zastosowania w szerokim zakresie rozwiązań IoT. Urządzenie jest wyposażone w wiele interfejsów WAN, takich jak wejścia/wyjścia (I/O), RS232, RS485 oraz port Ethernet, dodatkowo oferując funkcję podwójnej karty SIM dla ciągłego połączenia. Ta przemysłowa brama klasy przemysłowej obsługuje również pasmo częstotliwości 450 MHz, co zapewnia lepszą penetrację sygnału LTE w porównaniu z częstotliwościami standardowymi, co czyni ją optymalnym wyborem dla różnorodnych zastosowań M2M.
Dane techniczne
| Model | TRB256 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1700 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 1900 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.3u |
| Standardy | 802.3 |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.3az |
| Liczba anten | 2-złącza na anteny |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo | Authentication
Firewall
Attack prevention
VLAN
Mobile quota control
WEB filter
Access control
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Karta SIM | Mini |
| Zasilanie | Zakres napięcia wejściowego: 9 30 VDC, ochrona przed odwrotną polaryzacją |
| Certyfikaty |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Waga | 165 g |
| Wymiary | 83 x 25 x 74.2 mm |