Producenci
TELTONIKA Switch TSW030 8xRJ45 porty 10/100Mbps DIN
Opis
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 8 |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 20 MB/s |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9.216 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Pobór mocy | 1.5 W |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Akcesoria w zestawie | Uchwyt DIN (zintegrowany) |
| Zasilanie | Gniazdo 2-pinowe, 7-57 VDC |
| Wymiary | 113,1 x 41,2 x 74,6 mm |
| Waga | 256 g |
| Pozostałe parametry | Ochrona IP30 |