Producenci
TELTONIKA router LTE RUTX09 (Cat 6), 4xGbE, GNSS, Ethernet
Opis
Router RUTX09
RUTX09 to mobilny router IoT LTE-A Cat 6 z dwoma gniazdami SIM, agregacją operatorów i 4 interfejsami Gigabit Ethernet. RUX09 może osiągać prędkości do 300 Mb /s nadaje się do roli podstawowego, zapasowego źródła internetowego w rozwiązaniach, w których wymagane jest niezawodne połączenie internetowe i wysoka przepustowość danych.
System operacyjny RutOS oparty o Open WRT, zapewnia obsługę wielu aplikacji oraz funkcji bezpieczeństwa: zapory ogniowej, VPN, Ipsec-a, SNMP, filtrowania treści i wielu innych.
Ten produkt jest kompatybilny z naszym systemem zdalnego sterowania (RMS) w celu wygodnego monitorowania, konserwacji i gromadzenia danych.
Dane techniczne
| Model | RUTX09 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 2500 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 1500 MHz |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.3 |
| Standardy | 802.3u |
| Standardy | 802.3az |
| Liczba anten | 3-złącza na anteny |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Porty we/wy | 2 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Karta SIM | Mini |
| Zasilanie | 4pin power socket, 9-50 VDC |
| Oprogramowanie | RutOS (OpenWrt based Linux OS) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Aluminiowy |
| Waga | 455 g |
| Wymiary | 115 x 44 x 95 mm |
| Pozostałe parametry |
|