Producenci
TP-LINK Archer C6 router WiFi AC1200 4LAN 1WAN
Opis
Gigabitowy router bezprzewodowy MU-MIMO AC1200
- Obsługa standardu 802.11ac
- Sieć 2,4GHz (300 Mb/s) i 5GHz (867 Mb/s) oferują łączną przepustowość 1200 Mb/s
- 4 anteny zewnętrzne i jedna antena wewnętrzna zapewniają stabilne połączenie bezprzewodowe i maksymalny zasięg sieci
- Łatwe zarządzanie siecią dzięki aplikacji TP-Link Tether
- Technologia MU-MIMO 2x2 zapewnia możliwość łączenia się z dwoma urządzeniami jednocześnie, dwukrotnie zwiększając wydajność routera
- Obsługa trybu AP, który umożliwia utworzenie punktu dostępowego Wi-Fi
Dane techniczne
| Model | Archer C6 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie 64/128-bit WEP,WPA / WPA2,WPA-PSK/ WPA2-PSK |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | 12V/1A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 230 x 144 x 35 mm |