Producenci
TP-LINK Archer MR200 Router AC750 4G LTE DualBand SIM
Opis
Archer MR200
Dwupasmowy, bezprzewodowy router 4G LTE, AC750.
Dane techniczne
| Model | Archer MR200 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 3 x 10/100 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Zasilanie | Zasilacz 12V/1A |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 202 x 141 x 33.6 mm |
| Pozostałe parametry |
|