Producenci
TP-LINK Archer MR400 4G LTE Router AC1200 3LAN 1LAN/WAN 1SIM
Opis
Archer MR400 4G LTE Router AC1200 3LAN 1LAN/WAN 1SIM
- Udostępnij swoje połączenie 4G LTE w sieci przewodowej lub bezprzewodowej
- Zintegrowane anteny o dużej mocy pozwalają na stabilne połączenie i duży zasięg
- Nie wymaga konfiguracji, wystarczy włożyć kartę SIM
- Prędkość sieci bezprzewodowej do 450Mb/s w paśmie 2,4GHz oraz do 867Mb/s w paśmie 5GHz
- Port LAN/WAN pozwala na skonfigurowanie dodatkowego połączenia z Internetem
Dane techniczne
| Model | Archer MR400 AC1200 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | HSPA |
| Transmisja danych | HSPA +DC |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Transmisja danych | UMTS |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 5 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie WEP 64/128-bitów, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA-PSK2 |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 3 x 10/100 Mbit/s |
| Karta SIM | Micro |
| Karta SIM | Nano |
| Zasilanie | 12V/1,5A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Wymagania sprzętowe | Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista lub Windows 7, 8, 8.1, 10, MAC OS, NetWare, UNIX lub Linux |
| Akcesoria w zestawie | - Archer MR400 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 202 x 141 x 33,6 mm |