Producenci
TP-LINK Archer T4U Karta Sieciowa USB 3.0 AC1300
Opis
Dwupasmowa, bezprzewodowa karta sieciowa USB, AC1300
Archer T4U:
- Obsługa standardu 802.11ac - nowej generacji połączeń bezprzewodowych
- Połączenia bezprzewodowe o bardzo dużej prędkości (867Mb/s w standardzie AC w 5GHz lub 400Mb/s w 2,4GHz)
- Superszybki port USB 3.0 - 10 razy szybszy niż USB 2.0
- Łatwe nawiązywanie zabezpieczonego połączenia bezprzewodowego jednym naciśnięciem przycisku WPS
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type A |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | WEP 64/128 bit, WPA-PSK/WPA2-PSK, 802.1x |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 92,2×29×14,6mm |
| Pozostałe parametry |
|