Producenci
TP-LINK Brama sieciowa Deco 5G domowego systemu Mesh Wi-Fi 6 X50-5G(1-pak) AX3000
Opis
Deco X50-5G
Brama sieciowa 5G domowego systemu Mesh Wi-Fi 6, AX3000
- Niesamowicie szybkie połączenie szerokopasmowe: Technologia Sub-6 GHz 5G zwiększa prędkość pobierania aż do 3,4 Gb/s
- Ultra niskie opóźnienia: 5G oferuje połączenia sieciowe z opóźnieniem na poziomie 1 ms
- Dwupasmowe Wi-Fi 6 AX3000: 2402 Mb/s (5 GHz) + 574 Mb/s (2,4 GHz)
- Połączenie przewodowe 2,5Gb/s: 1 port 2,5 Gb/s + 2 porty 1 Gb/s
- Sieć Mesh: Deco Mesh zapewnia silny sygnał Wi-Fi w całym domu
- Elastyczny dostęp do sieci: Obsługa połączenia 5G, 4G i łącza stacjonarnego
- Prosta konfiguracja: Skonfiguruj i zarządzaj swoją siecią za pomocą aplikacji TP-Link Deco
- TP-Link HomeShield: Zapewnia bezpieczeństwo sieci domowej dzięki nowatorskim funkcjom ochrony sieci, rozbudowanej kontroli rodzicielskiej i ochronie urządzeń IoT w czasie rzeczywistym
Dane techniczne
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 8 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo | Ochrona sieci
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Usługa Cloud
Przekierowanie NAT
IPTV
DHCP
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | RoHS, CE, RCM |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 210.5 × 130 × 123 mm |