Producenci
TP-LINK CPE210 Outdoor 2,4GHz 300Mbps
Opis
Zewnętrzne urządzenie CPE 2,4GHz 300Mbps
Wyróżnione funkcje:
- Wbudowana kierunkowa antena MIMO 2x2 o wzmocnieniu 9dBi
- Regulowana moc nadajnika
- System zoptymalizowany pod kątem transmisji na długie dystanse
- Technologia TP-LINK Pharos MAXtream TDMA poprawia wydajność przesyłu danych i zmniejsza opóźnienia w transmisji, do zastosowań w połączeniach typu punkt-wielopunkt
- Centralny system zarządzania - Pharos Control
- Tryby pracy Access Point / Client / Repeater / AP Router / WISP
- Dołączony adapter Pasywnego PoE pozwala na zasilenie urządzenia oddalonego do 60 metrów oraz na jego zdalny reset
Dane techniczne
| Typ | Kierunkowa |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Zastosowanie | Na zewnątrz budynku |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Polaryzacja | Liniowa pozioma |
| Polaryzacja | Liniowa pionowa |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 9 dBi |
| Bezpieczeństwo | WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK (AES/TKIP), 64/128/152-bit WEP |
| Zasilanie | Pasywny adapter PoE 24V 1A |
| Wymagania sprzętowe | - Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista, Windows 8, Windows 7, MAC OS, NetWare, UNIX, Linux. |
| Akcesoria w zestawie | - Urządzenie CPE210 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 224 x 79 x 60 mm |
| Procesor | Qualcomm Atheros 560MHz, MIPS 74Kc |
| Wbudowana pamięć RAM | 64 MB |
| Wbudowana pamięć flash | 8 MB |