Producenci
TP-LINK Dwupasmowy, bezprzewodowy router 5G, Archer NX600 AX3600
Opis
Dwupasmowy, bezprzewodowy router 5G, AX3600
- Zwiększ prędkość sieci do 5G - Skorzystaj z możliwości zaawansowanej sieci 5G oferującej prędkość pobierania do 4,67 Gb/s. Udostępnij swoją sieć 5G wielu urządzeniom Wi-Fi i ciesz się nieprzerywanymi filmami w jakości Ultra HD, niesamowicie szybkim pobieraniem plików, płynnymi rozmowami wideo oraz wideokonferencjami
- Dwupasmowe Wi-Fi 6 w standardzie AX3600 - Do 2402 Mb/s w paśmie 5 GHz i do 1148 Mb/s w paśmie 2,4 GHz
- Plug & Play - Korzystaj z dostępu do sieci 5G zaraz po włożeniu karty Nano SIM
- EasyMesh - Współpracuje z produktami EasyMesh, dzięki czemu może zapewnić dostęp do elastycznej i przystępnej cenowo sieci Mesh, działającej pod jedną nazwą oraz z płynnym zasięgiem w całym domu
- Port WAN/LAN o prędkości 2,5 Gb/s - Port WAN/LAN umożliwia Archerowi NX600 pracę jako zwykły router Wi-Fi, kompatybilny z łączami kablowymi, światłowodowymi i modemami DSL
Dane techniczne
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 10 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej:
Bezpieczeństwo transmisji:
Zabezpieczenia zapory sieciowej:
|
| Zasilanie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 99 × 99 × 190 mm |