Producenci
TP-LINK EAP110 Access Point N300 2.4 GHz PoE
Opis
EAP110
Bezprzewodowy punkt dostępowy z możliwością montażu na suficie, standard N 300Mb/s. Oprogramowanie zarządzające pozwalają na centralne zarządzenie siecią bezprzewodową.
- Obsługa pasywnego PoE do 100m
- Łatwość montażu na ścianie lub na suficie
- Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej
- Multi-SSID pozwala na stworzenie podsieci dla różnych użytkowników
- Biznesowej klasy zabezpieczenia chronią sieć WiFi przed atakami
Dane techniczne
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s PoE |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 4 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | Pasywne PoE 24V |
| Wymagania sprzętowe | Microsoft Windows 10/8/7/Vista/XP |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 189.4 × 172.3 × 29.5 mm |
| Pozostałe parametry |
|