Producenci
TP-LINK EAP115-Wall Access Point N300 PoE
Opis
300Mbps Wireless N Wall-Plate Access Point EAP115-Wall
- Konstrukcja urządzenia umożliwia łatwy montaż naścienny w standardowej obudowie instalacyjnej
- Kompaktowe rozmiary sprawiają, że urządzenie pasuje do każdego typu wnętrza
- Oprogramowanie zarządzające Auranet pozwala na centralne zarządzenie siecią bezprzewodową
- Obsługa pasywnego PoE (802.3af)
- Zabezpiecznia klasy biznesowej chronią sieć WiFi przed atakami
- Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej
Dane techniczne
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s PoE |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.3af |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 1.8 dBi |
| Bezpieczeństwo | - Uwierzytelnianie przy pomocy strony powitalnej |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | - Oprogramowanie EAP Controller |
| Funkcje specjalne | - Multi-SSID (Do 8 SSID) |
| Zasilanie | PoE |
| Akcesoria w zestawie | - Naścienny bezprzewodowy punkt dostępowy, standard N, 300Mb/s |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 86,8 x 86,8 x 30,2 mm |