Producenci
TP-LINK Kamera Tapo C720 Smart Floodlight
Opis
Tapo C720
Zewnętrzna kamera reflektorowa Tapo Smart
- Ultrajasne reflektory 2800 lumenów: Kamera Tapo C720 jest wyposażona w mocne, w pełni regulowane reflektory i kolorową nocną wizję o zasięgu do 10 metrów, dzięki czemu możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoje otoczenie jest monitorowane
- Obraz 2K QHD: Wyraźne szczegóły i brak martwych stref. Zobacz każdy zakamarek swojego domu dzięki polu widzenia 150° oraz wysokiej rozdzielczości 2K QHD
- Reflektor aktywowany ruchem: Tapo C720 z niezwykłą precyzją wykrywa ruch podczas nocy w polu 270° i aktywuje reflektory
- Regulowana kontrola reflektora: Aplikacja Tapo to kompleksowe narzędzie umożliwiające personalizację reflektorów - od ustawiania harmonogramów, aż do regulowania jasności i wyzwalaczy aktywacji
- Wykrywanie Smart SI: Smart SI poinformuje Cię o poruszających się osobach, zwierzętach i samochodach, pomijając fałszywe alarmy, dzięki czemu Twoja skrzynka powiadomień będzie wolna od nieistotnych zdarzeń
- Własne alarmy: Nagraj spersonalizowane otrzeżenie lub aktywuj alarm o wysokiej częstotliwości, aby odstraszać intruzów, gdy wykryty zostanie ruch
- Przechowywanie Lokalne i w Chmurze: Nagrywaj wideo lokalnie na karcie microSD (do 512GB) lub korzystając z usługi przechowywania w chmurze Tapo Care
- Strefy aktywności: Inteligentne strefy to inteligentne alerty. Otrzymasz natychmiastowe powiadomienie, gdy coś stanie się w ustalonym przez Ciebie obszarze
- Klasa szczelności IP65: Urządzenie stawi czoła żywiołom, deszczowi i słońcu. Jego konstrukcja została stworzona do poradzenia sobie ze wszystkimi warunkami pogodowymi panującymi na zewnętrz budynku
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Liczba klatek na sekundę | 15 |
| Matryca |
|
| Obiektyw |
|
| Kąt widzenia pionowy | 77 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 134 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Bezpieczeństwo |
|
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | microSD |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Zasilanie | Napięcie wejściowe: 110-240 V, 50/60 Hz |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 151 × 151 × 145.6 mm |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS, RCM |