Producenci
TP-LINK Kamera VIGI C385(2.8mm) 5MP Full-Color Bullet
Opis
VIGI C385
- Zewnętrzna, w pełni kolorowa kamera sieciowa VIGI typu Bullet, 8MP
- 4K Ultra HD (8MP) i Pełnia kolorów przez 24h
- Klasyfikacja ludzi i pojazdów
- Wykrywanie Smart
- Inteligentne ulepszanie wideo
- Aktywna ochrona i Dwukierunkowa transmisja audio
- Klasa szczelności IP67
- Technologia kompresji H.265+
- Zasilanie 12V DC/PoE
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Matryca | 1/2.7 Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw |
|
| Kąt widzenia pionowy | 58 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 111 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalna czułość | 0.005 lx |
| Bezpieczeństwo | Bezpieczeństwo transmisji: Ochrona hasłem, Szyfrowanie HTTPS, Filtr adresów IP, Autoryzacja Digest |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS |
| Standardy | 802.3af |
| Standardy | 802.3at |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 74 × 184 × 74 mm |
| Waga | 0.525 kg |
| Certyfikaty | CE, NTRA, VCCI, KC, BSMI, FCC, IC |