Producenci
TP-LINK Kamera VIGI C385(4mm) 8MP Full-Color Bullet Network Camera
Opis
VIGI C385 8MP Outdoor Full-Color Bullet Network Camera
- 4K (8MP) Ultra HD i 24h w pełnym kolorze
- Klasyfikacja ludzi i pojazdów
- Inteligentne wykrywanie
- Inteligentna technologia ulepszania wideo
- Aktywna obrona i dwukierunkowe audio
- Wodoodporność IP67
- Technologia kompresji H.265+
- Zasilanie 12V DC/PoE
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Matryca | 1/2.7 Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw | 4 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 58 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 111 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalna czułość | 0 lx |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS |
| Funkcje specjalne |
|
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 74 x 184 x 74 mm |
| Waga | 0.525 kg |
| Certyfikaty | CE, NTRA, VCCI, KC, BSMI, FCC, IC |