Producenci
TP-LINK Kamera VIGI C485(4mm) 8MP Full-Color Turret
Opis
W pełni kolorowa kamera sieciowa VIGI typu Turret, 8MP
- 4K Ultra HD (8MP) i Pełnia kolorów przez 24h
- Klasyfikacja ludzi i pojazdów
- Wykrywanie Smart
- Inteligentne ulepszanie wideo
- Aktywna ochrona i Dwukierunkowa transmisja audio
- Klasa szczelności IP67
- Technologia kompresji H.265+
- Zasilanie 12V DC/PoE
Klasyfikacja ludzi i pojazdów
Kamera rozróżnia ludzi i pojazdy od innych obiektów, dzięki czemu możesz otrzymywać dokładniejsze powiadomienia o zdarzeniach.
Technologie inteligentnego ulepszania wideo
- True WDR: Analizuje i łączy różne ekspozycje, dzięki czemu zarówno jasne, jak i ciemne obszary będą prawidłowo naświetlone, zapewniając zrównoważony i naturalny obraz nawet w środowiskach o wysokim kontraście oświetlenia.
- Smart IR: Dostosowuje dynamicznie doświetlenie podczerwone, aby zapobiegać nadmiernemu oświetleniu i odblaskom, zwiększając w ten sposób widoczność na różnych odległościach i wyraźniejszy obraz.
- 3D DNR: Technologia redukująca szum, która analizuje dane obrazu z wielu klatek w celu selektywnej redukcji szumu i jednoczesnego zachowania ważnych szczegółów.
- Balans bieli: Zapewnia neutralną biel obrazu, niezależnie od warunków oświetlenia.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Matryca | 1/2.7 Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw |
|
| Kąt widzenia pionowy | 44 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 107 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalna czułość | 0.005 lx |
| Bezpieczeństwo | Bezpieczeństwo transmisji:
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Zdarzenia podstawowe
Połączenie alarmu
|
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS |
| Standardy | 802.3af |
| Standardy | 802.3at |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | microSD |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 111 × 111 × 83.7 mm |
| Waga | 0.48 kg |
| Certyfikaty |
|