Producenci
TP-LINK Kamera sieciowa InSight S445ZI VIGI 4MP IR Motorized Varifocal Turret
Opis
InSight S445ZI
Zmotoryzowana, zmiennoogniskowa kamera sieciowa, podczerwień, rozdzielczość 4MP
- 5x optyczny Zoom ułatwiający monitoring
- Rozdzielczość 4MP Super HD i zasięg podczerwieni do 60m
- Klasyfikacja ludzi i pojazdów
- Wykrywanie Smart
- Inteligentna korekcja wideo
- Dostępny interfejs Audio i Alarmu
- Klasa szczelności IP67 i klasa wytrzymałości mechanicznej IK10
- Kodowanie H.265+
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 1/2.9" Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw |
|
| Kąt widzenia pionowy | 53 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 102 ° |
| Kąt widzenia przekątna | 122 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalna czułość | 0.005 lx |
| Bezpieczeństwo | Ochrona hasłem, Szyfrowanie HTTPS, Filtr adresów IP, Autoryzacja Digest |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS, FTP/SFTP, RTP, IPv4, IPv6, ARP |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Kompresja wideo | H.264+ |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Kompresja wideo | H.265+ |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Wytrzymałość mechaniczna | IK10 |
| Zasilanie | Gniazdo zasilania DC |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 112.3 x 112.3 x 92.5 mm |
| Waga | 0.71 kg |
| Certyfikaty | CE, NTRA, VCCI, KC, BSMI, FCC, IP67, IK10, ONVIF |