Producenci
TP-LINK Karta sieciowa Archer T2U Plus USB WiFi AC600
Opis
Dwupasmowa, bezprzewodowa karta sieciowa USB dużego zasięgu, AC600
- Duża prędkość Wi-Fi: obsługa 256QAM zwiększa prędkość przesyłania danych 2,4GHz ze 150Mb/s do 200Mb/s. 200Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 433Mb/s w paśmie 5 GHz to gwarancja efektywnego wykorzystania sieci bezprzewodowej w standardzie AC.
- Dwa pasma sieci bezprzewodowej: pasma 2,4 GHz i 5 GHz umożliwiają połączenie się z dwupasmowmi routerami Wi-Fi najnowszej generacji, tym samym oferując dostęp do większych prędkości i lepszego zasięgu sieci
- Antena dużego zasięgu: antena 5dBi znacznie zwiększa siłę sygnału karty sieciowej USB
- Obsługa najnowszych systemów operacyjnych: karta sieciowa jest w pełni kompatybilna z systemami Windows 10/8.1/8/7/XP i Mac OS X
Archer T2U Plus odbiera sygnały Wi-Fi w dwóch osobnych pasmach. Obsługa 256QAM zwiększa prędkość przesyłania danych 2,4GHz ze 150Mb/s do 200Mb/s, zapewniając o 33% szybsze połączenia. Prędkość 200Mb/s w paśmie 2,4 GHz doskonale sprawdzi się do codziennego przeszukiwania sieci. 433Mb/s w paśmie 5 GHz to prędkość idealna do strumieniowej transmisji wideo w jakości HD i wrażliwych na opóźnienia gier online.
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | Brak |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo | WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 57,8 × 18 × 173,4 mm |