Producenci
TP-LINK Karta sieciowa Archer T2U USB Nano AC600
Opis
Karta sieciowa Archer T2U TP-LINK obsługuje połączenia bezprzewodowe w standardzie 802.11ac o 3 razy większej prędkości niż dotychczas dostępne połączenia w standardzie 802.11n. Nawet starsze modele laptopów mogą korzystać z połączeń bezprzewodowych nowej generacji.
Urządzenie Archer T4U umożliwia korzystanie z dwóch pasm transmisji - wolnego od zakłóceń pasma 5GHz o prędkości 433Mb/s dla strumieniowej transmisji wideo w jakości HD lub gier online oraz tradycyjnego pasma 2,4GHz o prędkości 150Mb/s do codziennego przeglądania stron internetowych.
- Prędkość 433Mb/s w standardzie AC w paśmie 5GHz lub 150Mb/s w paśmie 2,4GHz
- Kompaktowe wymiary umożliwiają wygodne korzystanie z szybkich połączeń bezprzewodowych nowej generacji
- Zaawansowana ochrona: 64/128 WEP, WPA, PA2/WPA-PSK/WPA2-PSK (TKIP/AES)
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | Brak |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | WEP 64/128 bit, WPA-PSK/WPA2-PSK, 802.1x |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 41×19,5×8,7mm |