Producenci
TP-LINK Karta sieciowa Archer T3U Plus USB AC1300
Opis
Dwupasmowa, bezprzewodowa karta sieciowa USB dużego zasięgu AC1300 Archer T3U Plus
- Duże prędkości Wi-Fi w standardzie AC1300 Standard AC1300 (867 Mb/s w paśmie 5 GHz lub 400 Mb/s w paśmie 2,4 GHz) zapewnia wszystkim urządzeniom dostęp do ultraszybkich połączeń Wi-Fi.
- Technologia MU-MIMO Podnosi wydajność i zwiększa przepustowość połączeń bezprzewodowych.
- Dwa pasma sieci bezprzewodowej Możliwość wyboru pasma 2,4 GHz lub 5 GHz to elastyczność korzystania z sieci bezprzewodowej. wyższe prędkości i większy zasięg.
- Mocne anteny Zaawansowane technologicznie anteny zewnętrzne zapewniają silniejszy i łatwiejszy w odbiorze sygnał.
- Współpraca z najnowszymi wersjami systemów operacyjnych Pełna zgodność z systemami Windows 10/8.1/8/7/XP i macOS.
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 Type A |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 57,8 × 18 × 173,4 mm |