Producenci
TP-LINK Karta sieciowa Archer T4U Plus USB AC1300
Opis
Archer T4U Plus
Karta sieciowa USB dużego zasięgu z dwoma antenami, standard AC1300. Ultraszybka sieć Wi-Fi Połączenia o prędkości 1300 Mb/s (400 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i 867 Mb/s w paśmie 5 GHz) i obsługa standardu 802.11ac nowej generacji Wi-Fi. Dwa pasma sieci bezprzewodowej Możliwość wyboru pasma 2,4 GHz lub 5 GHz to elastyczność korzystania z sieci bezprzewodowej.. Dwie mocne anteny Większy zasięg, lepsza jakość sygnału i wyższa wydajność transmisji. MU-MIMO Technologia, która podnosi wydajność i zwiększa przepustowość połączeń bezprzewodowych. Szybki port USB 3.0 - Nawet 10 razy większe prędkości transferu niż w przypadku USB 2.0. Regulowane anteny wielokierunkowe - Dowolność wyboru lokalizacji.
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 84 × 156,3 × 19,2 mm |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty FCC, CE, RoHS |