Producenci
TP-LINK Karta sieciowa Archer TX20E PCI-E AX1800
Opis
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Chipset | Realtek Wi-Fi 6 Chipset |
| Interfejs | PCIe |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.1x |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11ax |
| Bluetooth | 5.2 |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Bezpieczeństwo |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 120.8 x 78.5 x 20.9 mm |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Pozostałe parametry | Modulacja: DBPSK, DQPSK, CCK, OFDM, 16-QAM, 64-QAM, 256-QAM, 1024QAM |