Producenci
TP-LINK Karta sieciowa Archer TX20U Nano USB Adapter AX1800
Opis
AX1800 Nano Wi-Fi 6 Wireless USB Adapter
- Szybkie Wi-Fi 6 - przełam barierę gigabitową dzięki prędkościom do 1201 Mb/s (5 GHz) + 574 Mb/s (2,4 GHz).
- Dwuzakresowa łączność bezprzewodowa - pasma 2,4 GHz i 5 GHz zapewniają elastyczną łączność.
- Niższe opóźnienia w grze - OFDMA i MU-MIMO zapewniają najbardziej wydajne połączenie Wi-Fi dla Twojego komputera.
- Ulepszone bezpieczeństwo - WPA3 zapewnia najnowsze ulepszenia zabezpieczeń w celu ochrony hasłem osobistym.
- Nano design - Mała, dyskretna konstrukcja pozwala podłączyć go i zapomnieć, że w ogóle tam jest
- Łatwa konfiguracja - TX20U Nano ma fabrycznie załadowany sterownik. Wystarczy podłączyć i zainstalować.
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 Type A |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymiary | 26.8 x 15.7 x 7.5 mm |