Producenci
TP-LINK Karta sieciowa Archer TX3000E PCI-E WiFi AX30000 BT 5.0
Opis
Najnowszy standard Wi-Fi 6 oferuje ekstremalnie szybkie prędkości, znaczną redukcję opóźnień i połączenia bez zakłóceń. Zbudowany na bazie technologii Wi-Fi 6 Archer TX3000E powstał po to, aby uwolnić cię od plątaniny kabli i stworzyć ci idealne warunki do gry. Odkryj brakujące ogniwo twojego gamingowego arsenału!
- Błyskawiczne prędkości standardu Wi-Fi 6 Prędkości, które przekraczają barierę 1 Gb: 2402 Mb/s (5 GHz) + 574 Mb/s (2,4 GHz).
- Jeszcze płynniejsze połączenia Redukcja opóźnień w transmisji nawet o 75% pozwala na niezwykle dynamiczną grę w czasie rzeczywistym.
- Niezawodne połączenia Chipset z serii Intel Wi-Fi 6 zapewnia szybsze połączenia Wi-Fi bez zakłóceń, tak aby w pełni korzystać z możliwości routera pracującego w standardzie Wi-Fi 6.
- Większy zasięg sieci Dwie anteny wielokierunkowe z podstawą magnetyczną dbają o optymalny odbiór sygnału.
- Bluetooth 5.0 Najnowsza technologia Bluetooth to 2 razy szybsze połączenia i 4 razy większy zasięg niż w przypadku wersji 4.2.
- Niezawodna ochrona Najnowsze ulepszenia standardu WPA3 zapewniają jeszcze większy poziom bezpieczeństwa i bardziej kompleksową ochronę danych.
- Dopracowana konstrukcja Specjalistyczny rozpraszacz ciepła oraz pozłacane elementy wpływają pozytywnie na stabilność działania i niezawodność pracy urządzenia, nawet w środowisku, w którym panują wysokie temperatury.
- Kompatybilność wsteczna Pełna zgodność ze standardami 802.11ac/a/b/g/n.
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Interfejs | PCIe |
| Porty we/wy | Brak |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie 64/128-bitowe WEP, WPA/WPA2/WPA3, WPA-PSK/WPA2-PSK, 802.1x |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 95,2 x 120,8 x 21,5 mm |
| Pozostałe parametry |
|