Producenci
TP-LINK Karta sieciowa Archer TX50UH USB Adapter AX3000
Opis
Archer TX50UH
Dwupasmowa, bezprzewodowa karta sieciowa USB dużego zasięgu, AX3000
- Szybkie WiFi 6 - Przełam barierę gigabita z prędkościami dochodzącymi do 2402Mb/s (5GHz) + 574Mb/s (2,4GHz)
- Dwa pasma sieci bezprzewodowej - Możliwość wyboru pasma 2,4GHz lub 5GHz to wygoda korzystania z sieci bezprzewodowej
- Duży zasięg - Połącz się ze swoją siecią WiFi z dowolnego miejsca w Twoim domu, za pomocą mocnych anten i technologii Beamforming
- Rozgrywka z niskimi opóźnieniami - OFDMA i MU-MIMO zapewniają najwyższą wydajność połączenia Wi-Fi dla Twojego komputera
- Zwiększone bezpieczeństwo - WPA3 wprowadza najnowsze ulepszenia zabezpieczeń w celu ochrony hasła
- Szybki port USB 3.0 - Nawet 10 razy wyższe prędkości transferu niż w przypadku USB 2.0
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 2 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 30,5 × 14,8 × 111,7 mm |
| Pozostałe parametry |
|