Producenci
TP-LINK Karta sieciowa Archer TXE75E PCI-E AXE5400
Opis
- Zwiększ swoje ogólne prędkości nawet do 2402 Mbps (6 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz) + 574 Mbps (2.4 GHz)
- Szersze pasmo 6 GHz, zapewniające większą przepustowość i szybsze prędkości
- Zredukowane opóźnienia i zwiększona niezawodność najnowszego chipu Intel Wi-Fi 6E odblokowują pełny potencjał twojego routera WiFi 6E
- Dwie anteny wielokierunkowe z magnetyczną podstawą są zaprojektowane dla optymalnego odbioru sygnału
- Najnowsza technologia Bluetooth osiąga szybsze prędkości i szersze pokrycie
- Najnowsza aktualizacja zabezpieczeń, WPA3, zapewnia ulepszoną ochronę w bezpieczeństwie osobistego hasła
- Pełne wsparcie dla standardów 802.11ax/ac/a/b/g/n
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Interfejs | PCIe |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 6 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 2 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymiary | 95,2 × 120,8 × 21,5 mm |