Producenci
TP-LINK Karta sieciowa Mercusys MU6H WiFi AC650 USB
Opis
- Duże prędkości Wi-Fi w dwóch pasmach: Modulacja 256-QAM zwiększa prędkość transmisji danych w paśmie 2,4 GHz ze 150 M/bs do 200 Mb/s. Tym samym użytkownik do dyspozycji ma aż 200 Mb/s w paśmie 2,4 GHz oraz 433 Mb/s w paśmie 5 GHz w standardzie AC.
- Antena o dużym zasięgu: Mocna antena o zysku 5 dBi to gwarancja silnego sygnału oraz stabilności transmisji nawet na dużych odległościach.
- Wbudowany sterownik: Bezproblemowa instalacja w systemie Windows.
- Obsługa najnowszych wersji systemu operacyjnego: Pełna zgodność z systemem Windows w wersji 10/8.1/8/7/XP.
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Wymiary | 57.8 × 16.8 × 173.4 mm |
| Pozostałe parametry | Częstotliwość pracy:
|