Producenci
TP-LINK Karta sieciowa Mercusys MW300UM Mini WiFI N300 USB 2.0
Opis
- Oferuje szybkie połączenia Wi-Fi o prędkości 300Mb/s dla urządzeń przewodowych
- Idealna do grania online, transmisji strumieniowej w jakości HD, przeglądania stron internetowych i do wielu innych zastosowań
- Zgodna z systemem Windows 10/8.1/8/7/XP (architektura 32/64-bitowa)
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Wymagania sprzętowe | Wymagania systemowe: Windows 10/8.1/8/7/XP (32/64-bitowy) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 42.9 × 17.2 × 8.5 mm |
| Pozostałe parametry | Środowisko pracy:
|