Producenci
TP-LINK Karta sieciowa USB Archer TXE70UH AXE5400
Opis
- Błyskawiczny WiFi 6E - Prędkości bez zatorów sięgające do 2402 Mbps (6 GHz) + 2402 Mbps (5 GHz) + 574 Mbps (2.4 GHz).
- Trójzakresowe połączenie bezprzewodowe - Pasma 2.4 GHz, 5 GHz i 6 GHz zapewniają elastyczne połączenie.
- Szerszy zasięg - Połącz się z siecią WiFi z dowolnego miejsca w swoim domu dzięki antenom o wysokim zysku i technologii Beamforming.
- Niskie opóźnienia podczas gry - OFDMA i MU-MIMO gwarantują najbardziej efektywne połączenie WiFi dla Twojego komputera.
- Poprawiona ochrona - WPA3 zapewnia najnowsze usprawnienia zabezpieczeń dla osobistej ochrony hasła.
- SuperSpeed USB 3.0 - Prędkości transferu do 10 razy szybsze niż w przypadku USB 2.0.
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | 1 x USB 3.0 |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 6 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 2 |
| Bezpieczeństwo | Ochrona bezprzewodowa: WEP, WPA/WPA2/WPA3, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 30.5 × 14.8 × 111.7 mm |
| Pozostałe parametry | Orzecznictwo: FCC, CE, RoHS |