Producenci
TP-LINK M7450 mobilny router LTE SIM Hot Spot
Opis
- Obsługa technologii 4G LTE cat6, prędkość pobierania do 300Mb/s, prędkość wysyłania do 50Mb/s
- Obsługa do 32 połączeń bezprzewodowych jednocześnie
- Wszystkie praktyczne informacje widoczne na ekranie
- Bateria o pojemności 3000mAh, działająca do 15 godzin
- Dwupasmowa sieć bezprzewodowa - pasmo 2,4GHz lub 5GHz do wyboru
- Wyposażone w gniazdo micro SD, z możliwością użycia kart o pojemności do 32GB
- Łatwe zarządzanie za pomocą aplikacji tpMiFi
Dane techniczne
| Model | M7450 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | HSPA |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Max. prędkość pobierania | 300 MB/s |
| Max. prędkość wysyłania | 50 MB/s |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | Filtrowanie adresów MAC, Szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Czytnik kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Porty we/wy | 1 x micro USB |
| Karta SIM | Micro |
| Karta SIM | Nano |
| Zasilanie | Bateria o pojemności 3000mAh |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Phone |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Akcesoria w zestawie | - M7450 |
| Kolor | Szary |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 112,5*66,5*16mm |