Producenci
TP-LINK MR6400 router LTE N300 SIM 4xLAN
Opis
Bezprzewodowy router 4G LTE, standard N, 300Mb/s TL-MR6400
- Udostępnij swoje połączenie 4G LTE w sieci bezprzewodowej z prędkością do 150Mb/s
- Zintegrowane anteny o dużej mocy pozwalają na stabilne połączenie i duży zasięg
- Nie wymaga konfiguracji, wystarczy włożyć kartę SIM
- Prędkość sieci bezprzewodowej do 300Mb/s
- Port LAN/WAN pozwala na skonfigurowanie dodatkowego połączenia z Internetem
Dzięki zintegrowanemu modemowi 4G LTE oraz slotowi na kartę SIM, wystarczy, że włożysz kartę SIM i włączysz urządzenie, a router automatycznie połączy się z siecią operatora i udostępni to połączenie w domowej sieci bezprzewodowej.
TL-MR6400 oferuje nispotykaną wygodę użytkowania i wielofunkcyjność. Możliwość szybkiego ustanowienia sieci bezprzewodowej może być bardzo przydatna. TL-MR6400 to idealne rozwiązanie niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, w biurze, czy na wyjeździe, wystarczy, że podłączysz go do zasilania i włożysz kartę SIM, a router będzie gotowy do pracy.
Dane techniczne
| Model | MR6400 |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Transmisja danych | HSPA +DC |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 3 x 10/100 Mbit/s |
| Max. prędkość pobierania | 300 Mbit/s |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie WEP 64/128-bitów, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA-PSK2 |
| Zasilanie | 9V/0,85A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Karta SIM | Standard |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 202 x 145 x 34 mm |