Producenci
TP-LINK Mercusys MA30H AC1300 High Gain Wi-Fi USB Adapter
Opis
MA30H Bezprzewodowy, dwuzakresowy adapter USB AC1300 o wysokim wzmocnieniu
- Wysoka prędkość dwuzakresowego Wi-Fi - prędkość do 867 Mb/s (5 GHz) + 400 Mb/s (2,4 GHz)1
- Szerszy zasięg sygnału - antena o wysokiej wydajności
- Plug and Play - dzięki wbudowanemu sterownikowi skrzynki odbiorczej dla systemów operacyjnych Windows wystarczy podłączyć do komputera i grać.
- MU-MIMO - jednoczesna obsługa kilku urządzeń bez opóźnień i przeciążenia przepustowości2
- Ulepszone bezpieczeństwo - najnowsze ulepszenie zabezpieczeń WPA3 zapewnia lepszą ochronę w zakresie bezpieczeństwa haseł osobistych3
- Kompatybilność wsteczna - pełna obsługa standardów 802.11ac/a/b/g/n
- Zgodny z systemem Windows - Obsługiwany system operacyjny: Windows 10, 11
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 Type A |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3-SAE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymiary | 57.8 x 16.8 x 173.4 mm |