Producenci
TP-LINK Mercusys MB130-4G 4G LTE Router AC1200
Opis
MB130-4G Dwupasmowy, bezprzewodowy router 4G LTE, AC1200
- Sieć 4G - Korzystaj z łącza 4G LTE, osiągającego prędkość pobierania nawet do 150 Mb/s
- Konfiguracja poprzez włożenie karty - Zapomnij o mozolnym procesie instalacji. Zgodność z kartami SIM została potwierdzona wieloletnimi próbami terenowymi
- Dwupasmowa sieć Wi-Fi o prędkości 1200 Mb/s - Do 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz i do 867 Mb/s w paśmie 5 GHz
- Wiele jednoczesnych połączeń - Udostępnij swoje połączenie internetowe nawet 64 urządzeniom bezprzewodowym
- Porty na zewnętrzne anteny - Podłącz swoje anteny 4G/3G, aby poprawić jakość odbioru sygnału sieci
- Tryb Routera bezprzewodowego - Podłącz kabel Ethernet do portu LAN/WAN i korzystaj z połączenia przewodowego w przypadku braku dostępu do sieci 4G
Dane techniczne
| Model | MB130-4G |
| Typ | GSM 3G/4G |
| Transmisja danych | LTE |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | HSPA+ |
| Sieć UMTS | 900 MHz |
| Sieć UMTS | 850 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 1800 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 900 MHz |
| Sieć LTE | 850 MHz |
| Sieć LTE | 2300 MHz |
| Sieć LTE | 700 MHz |
| Sieć LTE | 2600 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Max. prędkość pobierania | 867 MB/s |
| Max. prędkość wysyłania | 300 MB/s |
| Obsługa sieci Aero2 | Nie |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x Slot karty SIM |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s LAN / WAN (Combo) |
| Karta SIM | Nano |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 95 x 61.05 x 165.97 mm |