Producenci
TP-LINK Mercusys ME50G Repeater WiFi AC1900
Opis
ME50G
Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej AC1900
- Dwupasmowe prędkości do 1900 Mb/s - 1300 Mb/s w paśmie 5 GHz i 600 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.
- Gigabitowe połączenie przewodowe - Zapewnia szybkie połączenie przewodowe komputerom, telewizji IP i konsolom do gier.
- 3×3 MU-MIMO - Podłącz jednocześnie więcej urządzeń.
- Działa z dowolnym routerem - Rozszerz Wi-Fi do miejsca, gdzie najbardziej go potrzebujesz.
- Konfiguracja jednym kliknięciem - Wciśnij przycisk WPS, aby zwiększyć zasięg Wi-Fi w ciągu kilku sekund.
- Wbudowany tryb punktu dostępowego - Może działać jako Wzmacniacz sygnału lub Punkt dostępowy.
- Zarządzanie siecią poprzez aplikację - Konfiguracja sieci Wi-Fi zajmuje kilka minut, którą następnie można zarządzać z domu i poza nim, korzystając z aplikacji na iOS lub Androida.
Szybka, dwupasmowa sieć WiFi AC1900
Ciesz się roszerzoną siecią Wi-Fi, osiągającej do 1900Mb/s (1300 Mb/s w paśmie 5 GHz i 600 Mb/s w paśmie 2,4 GHz). Jest to idealna prędkość dla strumieniowania 4K i grania online.
Rozszerz zasięg Wi-Fi do miejsca, gdzie potrzebujesz go najbardziej.
Cztery regulowane anteny o wysokim zysku przeniosą sygnał Wi-Fi do miejsca, którego nie może dosięgnąć Twój router Wi-Fi. Ten wzmacniacz sygnału AC1900 będzie działać ze wszystkimi Twoimi obecnymi urządzeniami.
Adaptacyjny wybór trasy
Utrzymuje najwyższą prędkość Twojej sieci, poprzez automatyczne wybieranie najszybszej ścieżki połączenia z routerem.
Tryb High Speed
Używa dwóch pasm WiFi, aby oferować super szybkie połączenia, idealne dla strumieniowania HD i gier online.
Wbudowany tryb Punktu dostępowego
ME50G to coś więcej, niż tylko Wzmacniacz sygnału Wi-Fi. Możesz podłączyć do niego źródło sieci Kablem Ethernetowym i zmienić go w dwupasmowy punkt dostępowy.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | RoHS |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
|
| Pozostałe parametry | Zużycie energii 12W |