Producenci
TP-LINK Przełącznik SF1006P 6xFE (4xPoE+)
Opis
Profesjonalny przełącznik o dużej mocy z 4 portami PoE+ Instalacja Plug and Play. Do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania z myślą o systemach monitoringu.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 5 |
| Liczba portów 10/100 Mbps | 1 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 4 |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 1.2 GB/s |
| Prędkość przekazywania | 0.8928 Mpps |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 2 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Pozostałe funkcje |
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny (na wyjściu: 53.5 V DC / 1.31 A) |
| Wymiary | 158 x 101 x 25 mm |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty: FCC, CE, RoHS |