Producenci
TP-LINK Przełącznik SG1005P 5 x GE (4 x PoE)
Opis
Przełącznik SG1005P
- 5 gigabitowych portów RJ45
- 4 porty PoE, transfer danych i zasilanie urządzenia przy wykorzystaniu jednego kabla
- Zgodność ze standardem IEEE 802.3af
- QoS 802.1p/DSCP
- Nie wymaga konfiguracji
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 5 |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | 4 |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 10 GB/s |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 2000 |
| Pozostałe funkcje | - Zgodność z urządzeniami zasilanymi PoE (PD) działającymi w standardzie IEEE 802.3af |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 4.26 W |
| Akcesoria w zestawie | - Zasilacz |
| Zasilanie | - Zasilacz zewnętrzny (na wyjściu: 48VDC / 1,25A) |
| Wymiary | 99,8 x 98 x 25 mm |
| Pozostałe parametry | - Dopuszczalna temperatura pracy: 0~40 (32~104) |