Producenci
TP-LINK Przełącznik SG105PP-M2 5x2.5GE PoE++
Opis
- 5× portów RJ45 10 Mbps/100 Mbps/1 Gbps/2.5 Gbps
- Z czterema portami PoE++ przesyłającymi dane i zasilanie przez jeden kabel
- Działa z urządzeniami zgodnymi z IEEE 802.3af/at/bt type3
- Obsługuje zasilanie PoE do 60 W na każdy port PoE++
- Obsługuje zasilanie PoE do 123 W na wszystkie porty PoE
- Plug and Play, bez potrzeby konfiguracji i instalacji
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | 5 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | Brak |
| Liczba portów PoE++ | 4 |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 25 Gb/s |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 4000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 12 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 143.37 W |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie | Zewnętrzny zasilacz (wyjście: 53,5 VDC / 2,43 A) |
| Wymiary | 209 × 126 × 26 mm |