Producenci
TP-LINK Przełącznik SG116 16x1GbE
Opis
Przełącznik pulpitu TP-Link 16-Port 10/100/1000 Mbps zapewnia łatwy sposób na przejście na Gigabit Ethernet. Zwiększ szybkość swojego serwera sieciowego i połączeń szkieletowych lub spraw, aby Gigabit na pulpicie stał się rzeczywistością. Konstrukcja typu Plug and Play, bez konieczności konfiguracji, sprawia, że produkt jest łatwy w użyciu. Ponadto TL-SG116 przyjmuje mniejszy projekt zużycia energii. Dzięki innowacyjnej technologii energooszczędnej, TL-SG116 może oszczędzać zużycie energii, dzięki czemu jest przyjaznym dla środowiska rozwiązaniem dla sieci domowej lub biurowej.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 16 |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Prędkość przekazywania | 23.8 Mpps |
| Bufor pakietów | 4.1 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 10 KB |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Pozostałe funkcje |
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Pobór mocy | 10 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Zewnętrzny zasilacz (wyjście: 12VDC / 1.0A) |
| Wymiary | 286 x 112 x 25 mm |