Producenci
TP-LINK Przełącznik SG116E 16xGbE
Opis
Przełącznik TL-SG116E Unmanaged Pro jest idealnym rozwiązaniem dla przełączników niezarządzalnych, dostosowanych do sieci domowych i małych firm. Konstrukcja typu "plug-and-play" ułatwia instalację bez potrzeby korzystania z pomocy technika, a solidna metalowa obudowa zapewnia lepszą ochronę komponentów. Wyposażony w inteligentne funkcje zarządzania, takie jak QoS, VLAN, IGMP Snooping i wiele innych, ten przełącznik działa zarówno w prostych, jak i bardziej wymagających środowiskach sieciowych.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Niezarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 16 |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 32 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 23.81 Mpps |
| Bufor pakietów | 4.1 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| VLAN | Obsługuje do 32 VLAN jednocześnie (poza 4K VLAN ID) |
| Obsługiwane protokoły i standardy |
|
| Funkcje L2 |
|
| Typ obudowy | Desktop |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Wewnętrzny |
| Pobór mocy | 9.3 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Zewnętrzny zasilacz (wyjście: 9VDC / 0,6A) |
| Wymiary | 286 x 111,7 x 25,4 mm |