Producenci
TP-LINK Przełącznik SG2210XMP-M2 switch 8x2.5GE PoE+ 2SFP+
Opis
SG2210XMP-M2
Przełącznik Smart Omada, 2 sloty 10GE SFP+, 8 portów PoE+ 2,5GBASE-T
- 8 portów o prędkości 2,5 Gb/s zgodnych z PoE+ 802.3at/af
- 2 sloty SFP+ o prędkości 10 Gb/s
- Zasilanie PoE o łącznej mocy 160 W i do 30 W zasilania PoE na każdym porcie*
- Scentralizowane zarządzanie w Chmurze za pomocą aplikacji Omada lub strony Web
- Obsługa zarządzania autonomicznego
- Statyczny routing
- Bezwentylatorowa konstrukcja zapewniająca cichą pracę
- Możliwość montażu na blacie lub ścianie
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | SMART |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L2+ |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | 8 |
| Liczba portów PoE++ | 1 |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | 2 |
| Liczba portów SFP28 | 1 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 80 GB/s |
| Prędkość przekazywania | 59.52 Mpps |
| Bufor pakietów | 12 MB |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| VLAN |
|
| QoS |
|
| Bezpieczeństwo | Wiązanie IP-MAC-Port
Wiązanie adresów IP/IPv6 i MAC
Ochrona źródłowego adresu IP
Ochrona źródłowego adresu IPv6
Ochrona przed atakami DoS
Ochrona portów poprzez ich statyczną/dynamiczną/stałą konfigurację
Storm Control Broadcast/Multicast/Unicast
|
| Funkcje L2 |
|
| Pozostałe funkcje | Funkcje zaawansowane:
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 71.5 W |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | Zasilacz 53,5V DC / 3,37A |
| Wymiary | 226 × 131 × 35 mm |