Producenci
TP-LINK Przełącznik SG2218 Smart 16xGE 2xSFP
Opis
TL-SG2218
Przełącznik Smart JetStream, 16 portów gigabitowych, 2 sloty SFP.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | SMART |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Warstwa przełączania | L2+ |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 16 |
| Liczba portów SFP | 2 |
| Tryb przekazywania | Store-and-forward |
| Przepustowość | 36 GB/s |
| Prędkość przekazywania | 26.8 Mpps |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| VLAN |
|
| QoS |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Funkcje L2 |
|
| Pozostałe funkcje |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Pobór mocy | 12.3 W |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilanie | 100-240 V AC~50/60 Hz |
| Wymiary | 440 × 180 × 44 mm |