Producenci
TP-LINK Przełącznik SG2428LP 16xGE PoE+ 8xGE 4xSFP
Opis
- 16× portów Gigabit 802.3af/at PoE+
- 8× portów Gigabit RJ45 bez PoE i 4× gniazd SFP Gigabit
- Łączny budżet PoE wynosi 150 W, z możliwością dostarczenia do 30 W PoE na port
- Scentralizowane zarządzanie w chmurze za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji Omada
- Zarządzanie samodzielnym urządzeniem za pomocą strony internetowej, interfejsu wiersza poleceń (CLI), SNMP i RMON
- Statyczne trasowanie pomaga kierować ruchem wewnętrznym dla większej efektywności
- VLAN, ACL, QoS oraz przeszukiwanie IGMP
- Projekt bezwentylatorowy dla cichej pracy
- Wytrzymała metalowa obudowa i projekt do montażu w szafie rackowej
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | SMART |
| Zastosowanie | Średnie i duże firmy |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Warstwa przełączania | L2+ |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | 8 |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE+ | 16 |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | 4 |
| Liczba portów SFP+ | Brak |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Nie |
| Przepustowość | 56 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 41.66 Mpps |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 8000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Tak |
| VLAN |
|
| QoS |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Funkcje L2 |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Nie |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 184.7 W |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | CE, FCC |
| Zasilanie | 100-240V AC, 50/60Hz |
| Wymiary | 440 × 220 × 44 mm |