Producenci
TP-LINK Przełącznik SG3218XP-M2 16x2.5GE PoE+ 2SFP+
Opis
- 8× portów PoE+ o przepustowości 2.5 Gbps oraz 8× portów Non-PoE o przepustowości 2.5 Gbps przełamują barierę 2.5G i odblokowują pełny potencjał punktów dostępowych WiFi 7/6E/6.
- 2× gniazda SFP+ 10 Gbps umożliwiają wysokoprzepustowe połączenia.
- 8× portów PoE+ zgodnych z 802.3at/af, z łączną dostępnością mocy 240 W.
- Zero-Touch Provisioning (ZTP), scentralizowane zarządzanie w chmurze oraz inteligentny monitoring.
- Dostęp do chmury i aplikacji Omada dla niezwykłej wygody i łatwego zarządzania.
- Pomaga kierować ruchem wewnętrznym dla bardziej efektywnego wykorzystania zasobów sieci.
- Więzy IP-MAC-Port, ACL, bezpieczeństwo portów, obrona przed atakami typu DoS, DHCP Snooping, 802.1X, autentykacja Radius i więcej.
- Jakość usług (QoS) na poziomie L2/L3/L4 oraz przeszukiwanie IGMP.
Dane techniczne
| Klasa przełącznika | Zarządzalny |
| Zastosowanie | Dom i małe biuro |
| Warstwa przełączania | L3 |
| Warstwa przełączania | L4 |
| Warstwa przełączania | L2+ |
| Warstwa przełączania | L2 |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Liczba portów 10/100 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000 Mbps | Brak |
| Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps | 16 |
| Liczba portów 10Gb | Brak |
| Liczba portów PoE (PoE + PoE+) | Brak |
| Liczba portów PoE+ | 8 |
| Liczba portów COMBO | Brak |
| Liczba portów SFP | Brak |
| Liczba portów SFP+ | 2 |
| Liczba portów SFP56 | Brak |
| Liczba portów QSFP+ | Brak |
| Port konsoli | Tak |
| Przepustowość | 120 Gb/s |
| Prędkość przekazywania | 89.28 Mpps |
| Rozmiar tablicy adresów MAC | 16000 |
| Obsługa ramek Jumbo | Tak |
| Rozmiar ramki Jumbo | 9 KB |
| Możliwość łączenia w stos | Nie |
| VLAN |
|
| QoS |
|
| Bezpieczeństwo |
|
| Funkcje L2 |
|
| Typ obudowy | Rack |
| Wentylator | Tak |
| Zasilacz | Zewnętrzny |
| Pobór mocy | 299.4 W |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| Zasilanie | 100-240 V AC~50/60 Hz |
| Wymiary | 440 × 180 × 44 mm |